Vertrekuren bus - Blauw_wit_Pelt

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Vertrekuren bus

Jupilier Pro League
Bij alle verplaatsingen worden er indien mogelijk 2 stop voorzien van 15 min !
Maken wij de uittrip mee met de Noormannen en 't Kanon wordt de tijd met een 1 u vervroegd
Thuiswedstrijden
Graag aanwezig zijn in ons clublokaal om
VertrekplaatsAftrap : 14:30
Aftrap : 18:00
Aftrap : 20:00
 Aftrap : 20:30
Café Luna
12:45
16:15
18:15
 18:45
Uitwedstrijden    Vertrekuur !
Vertrekplaats Café LunaAftrap : 14:30
Aftrap : 18:00Aftrap : 20:00Aftrap : 20:30
Fc Antwerp12:3016:0018:0018:30
KV Oostende
10:4514:1516:1516:45
Club Brugge
10:45
14:15
16:15
16:45
KV Kortrijk
10:45
14:15
16:15
16:45
Exe.Moeskroen
10:45
14:15
16:15
16:45
Zulte Waregem
11:0014:3016:30
17:00
AA Gent
11:15
14:45
16:45
17:15
Sporting Charleroi
11:1514:45
16:45
17:15
Sporting Lokeren
11:45
15:1517:15
17:45
Waasland Beveren
11:45
15:15
17:15
17:45
RSC Anderlecht
11:45
15:15
17:15
17:45
K.A.S. Eupen
11:45
15:15
17:15
17:45
Kv Mechelen
12:00
15:30
17:30
18:00
Standard Luik
12:15
15:45
17:45
18:15
STVV
12:15
15:45
17:45
18:15
 
Blauw-wit Pelt seizoen 2018 -2019
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu